Casa Campestre Para Familias Y Grupos En La Mesa De Los Santos
| Wifi Wi-Fi | Úszómedence Csobbanó medence | Nemdohányzó Nemdohányzó szobák |
| Gyerekbarát Gyerekmedence | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A Casa Campestre Para Familias Y Grupos En La Mesa De Los Santos merülő medencével várja a pihenni vágyó vendégeket.
A Panachi Estacion Mesa De Los Santos egy 10 perces autóútra, míg a Mi Colombia Querida nagyjából 2 km-re található a Los Santos városi villától.
Az ingatlan vendégei a teakonyhában elkészíthetik saját ételeiket.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó szobák
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
- Biztonsági szolgálat
- Kulcs belépés
Étkezés és italfogyasztás
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Csobbanó medence
- Napozóterasz
- Kert
- Sekély végű medence
Szolgáltatások
- Szolgáltatások házi állatoknak
Szoba felszereltsége
- Ülősarok
- Belső udvar
- Terasz
- Kerti bútor
- Étkezőasztal
- Mosógép
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
- Táblajátékok
- Gyerekmedence
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Medence elérhető a Casa Campestre Para Familias Y Grupos En La Mesa De Los Santos kínálatából?
Igen, a Casa Campestre Para Familias Y Grupos En La Mesa De Los Santos vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető úszómedencét. - ❓
A Casa Campestre Para Familias Y Grupos En La Mesa De Los Santos konyhával berendezett?
A Casa Campestre Para Familias Y Grupos En La Mesa De Los Santos felszereltségéhez tartozik egy teakonyha. - ❓
Milyen vendégek választják a leggyakrabban a villát?
A villa népszerű az üzleti ügyben járó vendégek körében, de minden vendéget szívesen látnak. - ❓
Az ingatlan biztosít wellness-szolgáltatásokat?
Az ingatlan villa vendégei a helyszíni wellness-létesítményekben, például a merülő medencében pihenhetnek.